T-34

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Indy
Dátum registrácie: Št Feb 09, 2017 12:00 pm
Kontaktovať užívateľa:

T-34

Príspevok od užívateľa Indy » So Apr 27, 2019 8:53 pm

Cestujem nocnym vlakom, tak reku, pred spanim, napisem dalsiu recenziu. Ale kedze to tu aj tak nik necita, tak na to kaslem a idem spat.
Letka_13/Indy

Algy
Dátum registrácie: St Feb 08, 2017 4:21 pm
Kontaktovať užívateľa:

Re: T-34

Príspevok od užívateľa Algy » So Apr 27, 2019 8:58 pm

...už som sa tešil.... :evil:
Letka_13/Algy

Robo.
Dátum registrácie: Št Feb 09, 2017 7:46 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Robo. » Ne Apr 28, 2019 5:39 pm

ja to tu citam

veikso
Dátum registrácie: Po Apr 10, 2017 8:15 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa veikso » Ne Apr 28, 2019 9:23 pm

"Ty vole Jasánek, tady čtu, že jsi šoustal s Téčkem!" :D
To musí bavit!

Kukulo
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2017 5:21 am
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Kukulo » Po Apr 29, 2019 4:12 am

T-34 to je kluc?
Letka_13/Kukulo

Indy
Dátum registrácie: Št Feb 09, 2017 12:00 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Indy » Po Apr 29, 2019 7:07 pm

No dobre.

Dusan hodil navnadu na tento film na FB. Necakal som hlboky umelecky zazitok, ani sa nekonal, ale prekvapujuco dobre sa to pozeralo. Len musite hned na zaciatku pochopit, ze ide o rusku tarantinovku. So vsetkym prehananim co k tomu patri. Spomalene zabery ala 300 vobec neprekazaju, naopak, stihnete si tak vsimnut vsetko, okolo coho projektil leti, ulomky, prach, nemecky vojak, slnecne luce, iny projektil a tak. Konecne to niekoho napadlo. Pribeh v tarantinovkach nikdy nebol dolezity a aj tu je podriadeny vizualnej stranke filmu. Takze, ked tvorcovia chceli ukazat to, co ukazali, museli ho poriadne pritiahnut za vlasy. Ten pribeh. Tradicne sa vyskytuje jedna cica, tu je to sudruzka Jarcevova (pekna, moze byt). Ruske hlasky su dobre dopasovane do situacii, aj som sa zasmial, obcas.

Co ma silne vyrusilo bola kratka scena, ked sa Jager (to je ten nemecky tankovy zlosyn), vezie v aute po asfaltke (zdalo sa mi, ze to nakrucali medzi Jamnikom a Odorinom, take deja vu, ale to som trochu odbocil), okolo ktorej sa mihaju plastove cestne smerove stlpiky (to som si musel vyguglit), este aj s oranzovymi odrazkami. Akoze viem, ze plast uz bol vtedy vymysleny, ale biele plastove stlpiky kolo cesty v roku 1944? Co to ma dpc znamenat. Co ma trochu pobavilo bolo, ako pilot storchu upenilovo upozornuje Jagera, ze ma malo paliva a pritom ukazuju pristrojovu dosku, kde samozrejme ziadny ukazovatel paliva nie je. Lebo je pod kridlami. Co uz.

Zaverecna scena, vlastne vsetky bojove sceny, su uveritelne a neostava po nich po skonceni filmu pachut debility, aku zvycajne zanechavaju zaverecne sceny americkych filmov, dokonale tak zniciac celkom uveritelne rozbehnuty dej. Napriklad ako vo Fury. Apropo, Fury, nemozem si pomoct, ale v porovnani s T-34 (ktory sa nehra na realitu) je u mna o triedu nizsie. Takze T-34, mozno prekvapivo, za mna 3 hviezdy z 5.
Letka_13/Indy

Robo.
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Robo. » So Máj 04, 2019 6:13 pm

Dakujem, pozriem si.

Robo.
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Robo. » So Máj 25, 2019 11:33 am

Pozrel som si.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných