Những cánh én đầu tiên

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Algy
Dátum registrácie: St Feb 08, 2017 4:21 pm
Kontaktovať užívateľa:

Những cánh én đầu tiên

Príspevok od užívateľa Algy » Pi Jan 04, 2019 12:42 pm

Nový Vietnamský film....

https://www.youtube.com/watch?time_continue=147&v=kNwXZ309gOA

niečo z výroby...

https://www.youtube.com/watch?v=Nw4fFIO2k8s

... čo ma odpálili na trailery bol spôsob narolovania prvej sedemnásty na dráhu.... to otáčanie hlavných nôh (01:05) bolo akože reálne ???? :?: :?: :?: .... tak to sa mi kuwa nezdá....

...ale na film som celkom zvedavý... doteraz sme mali z tohto konfliku len emerických supermanov, teraz budeme mať zopár vietnamských ( tí si však s ohľadom na výsledok môžu nejaké tie triky kľudne dovoliť ;) )
Letka_13/Algy

Užívateľov profilový obrázok
Indy
Dátum registrácie: Št Feb 09, 2017 12:00 pm
Kontaktovať užívateľa:

Re: Những cánh én đầu tiên

Príspevok od užívateľa Indy » Pi Jan 04, 2019 7:05 pm

Nerozumiem, preco kazdy skvely namet na film doje*u leteckymi manevrami z hviezdnych vojen. A tie aziatske kamikaze pohyby este aj pri nasadzovani okuliarov by som chapal u Fantozziho, ale nie tu. Ved si skoro odfikol nos.

Letove video z DCS je o triedu lepsie, ako tieto bollywoodske ukazky. Uz ma seru.
Letka_13/Indy

erichos
Dátum registrácie: Po Apr 10, 2017 9:08 pm
Kontaktovať užívateľa:

Re: Những cánh én đầu tiên

Príspevok od užívateľa erichos » Ne Jan 06, 2019 1:47 pm

To je celé zle. Od tých kožených heliem cez tie pridrblé manévre lietadiel až po tu metajúcu sa IR hlavicu rakety.
O vietnamskom letectve za vojny je zatiaľ najlepšia kniha co mi poradil Algy - MiGy nad severným Vietnamom. Ak si dobre pamätám tak ani tam nie je na fotkach žiadny pilot v koženej kukle, vtedy už bola štandardná výbava kevlarová pilotná prilba ZŠ-5. Chlapci sa hrajú s počítačmi a vyprodukujú vtákovinu. A ľudia zaplatia.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných