Lietanie WOFF

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Algy
Dátum registrácie: St Feb 08, 2017 4:21 pm
Kontaktovať užívateľa:

Lietanie WOFF

Príspevok od užívateľa Algy » Po Dec 31, 2018 6:26 pm

Základné ovládanie som dal dokopy, akurát že zatiaľ neviem nahodiť funkciu zoom na joystick, ale základným problémom je, že mi nefunguje kompresia času. Defaultné klávesy nefungujú a ani po premapovaní mi to nefunguje. Posledné 3 lety som absolvoval bez stretu s protivníkom a každý trval vyše hodiny vo výške cca 12 000 stôp, čo bolo dosť otravné sedieť pri tom keď sa nič nedeje...

Čo sa týka offline kampane je na bezkonkurenčnej úrovni, atmosféra ako má byť letový denník, rôzne kvality AI pilotov, možnosť plánovania misií, individuálne skiny, útoky z čistej šestky bez toho aby to chlapík pred tebou zaregistroval... proste všetko ako má byť... Zatiaľ mám 20 letov (Hallberstadt DIII, Albatros DII), február-apríl 1917, 1 potvrdený, 2 zatiaľ nepotvrdené zostrely a 14 letových hodín..... Vďaka nefunkčnej kompresii je tých 14 hodín naozaj 14 hodín ;)

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
Letka_13/Algy

Užívateľov profilový obrázok
Algy
Dátum registrácie: St Feb 08, 2017 4:21 pm
Kontaktovať užívateľa:

Re: Lietanie WOFF

Príspevok od užívateľa Algy » Ne Jan 13, 2019 7:14 pm

Zopár nových screenov a na záver niekoľko mojich pokusov o osobný marking. Je inšpirovaný športovým klubom jedného Slovenského mesta.... kto vie ktoré je to ???

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
Letka_13/Algy

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných