Novinky a updaty /Cenové akcie

Užívateľov profilový obrázok
Algy
Dátum registrácie: St Feb 08, 2017 4:21 pm
Kontaktovať užívateľa:

Re: Novinky a updaty /Cenové akcie

Príspevok od užívateľa Algy » So Júl 06, 2019 7:53 am

Ako prémiové edície som bral Moskvu aj Stalingrad, neskôr Kubáň len ako základnú a teraz som dokúpil Bf-109 G6 a La-5 FN. V každom prípade ti stačí akákoľvek edícia a online si zalietaš všetky mapy a tak isto môžeš kúpiť zberateľské lietadlá k akejkoľvek mape. Ak kupuješ len jednu, tak ja osobne by som asi volil ten Stalingrad bez prémie (Bf-109F4 a G2) a zobral by som tú P-40-ku, prípadne ešte G-6 navrch, čo máš do 40 €.
Letka_13/Algy

Algy
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Algy » So Júl 06, 2019 7:56 am

Robo. napísal:
Pi Júl 05, 2019 12:15 pm
Presne moja rec s G-6. :mrgreen:
Včera som si kúpil G-6 a La-5 FN, večer som testoval s Robom a Kamim na Wings of Liberty. Bf-109 G-6 mal obmedzený Mk-108, takže len s dvackou. Na moje počudovanie (asi aj na Kamiho a Robove :lol: ) som počas jedného krátkeho letu zvesil jeden Šturmovik a dva Jaky. Asi len náhoda, alé tá G-6 sa mi začína páčiť 8-) :lol: .
Letka_13/Algy

Kami
Dátum registrácie: St Dec 19, 2018 11:48 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Kami » So Júl 06, 2019 9:51 am

mungo napísal:
Pi Júl 05, 2019 10:31 pm
OK, takze co si kupit?

Podotykam, ze ozaj nemam v umysle kupovat vsetky naraz, ale 1 kus urcite ano.
Btw. kupujete niekto premiove edicie / oplatia sa tie 2 lietadla, co tam byvaju? Kedze taka P.40 v starom Ilovi bola milasssik
Stalingrad a Moskva sa v akcií oplatí kúpiť Premium lebo za $10 navyše máš extra dve lietadlá, ktoré sa v akcií samostatne predávajú za $10/kus. Ak ťa zaujíma a budeš lietať aspoň jedno z prémiových lietadiel, tak by som odporučil kúpiť Prémiovú edíciu.

Robo.
Dátum registrácie: Št Feb 09, 2017 7:46 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Robo. » So Júl 06, 2019 10:55 am

Urcite premiova, za tu cenu teraz v akcii nie je o com. Dobre minute peniaze vzhladom na obsah a uroven, na ktorej sim teraz je.

Co som si vsimol, najviac sa lietavaju lietadla z Battle of Stalingrad a Battle of Kuban. Ja som si tesne pred zlavovym tyzdnom kupil Moskvu a G-6, a vobec nelutujem plnej ceny, vyvojari si zasluzia kazdy cent.
V akcii som si pravdaze dokupil zvysok.

P-40 tu je dost cudne spravena, nie je moc konkurencieschopna. Ako cisto "collector planes" je 5 masin (La-5FN, Jak-1b, Bf 109G-6, Ju-52 a Po-2), ostatne z tej sekcie su dostupne ako cast premium verzie, celkovo 6.
Stalingrad bez premie sa podla mna vyslovene neoplati, kedze aj La-5 aj Fw 190A-3 su paradne era.

Na tvojom mieste by som zacal BoS premiovou verziou, a potom uvidis kolko budes lietat a v dalsej zlave sa zariadis. Hlavne zacni lietat. :mrgreen:

mungo
Dátum registrácie: Po Feb 13, 2017 9:55 am
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mungo » So Júl 06, 2019 12:06 pm

Robo. napísal:
So Júl 06, 2019 10:55 am
► Show Spoiler
OK a ako to vlastne funguje? Su vsetky kampane "stand-alone", alebo musim mat jednu a zvysok su datadisky? Pretoze napr. na STEAM-e deklaruju pri kazdej, ze vyzaduje B. of Stalingrad.
A ked mam lietadlo, napr. z BoS a pisu, ze patri aj do BoK, mozem hrat online BoK s tymto lietadlom, alebo si aj tak musim zakupit BoK samotnu?
Uz sme sa o tom bavili, ale kedze som najprv na akciu narazil na STEAMe, tak zicher je zicher ...

Asi kupim BoS, co som mal aj v umysle

Ze P-40 je proste cosi zkriplena (russian bias) som uz na forach cital.

Off-topic: Neviem, ci to niekto komentoval, ale foto z ich stranky:
Obrázok
Zjavne domaci bastel, kde Suncom F-15 rukovat je nasrubovana na MS SW FF2 joystick.
Ja len, lebo sa pohravam s podobnou pikantnou myslienkou

Algy
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Algy » So Júl 06, 2019 1:28 pm

Stačí ti kúpiť jednu mapu/hru (Moskva, Stalingrad,Kubáň) a s lietadlami, ktoré kúpiš s mapou môžeš lietať aj ostatné mapy, bez ohľadu na to, či ich máš, alebo nie. Ale len on-line !!! A samozrejme musia byť tvoje lietadlá v plansete on-line mapy. Ale off-line (kampaň, quick-mission) si zaletíš len mapu, ktorú si si kúpil. Všetky yberateľské lietadlá môžeš kúpiť k hociktorej mape. To znamená, že k mape Moskvy si kúpiš Bf-109 G6 a môžeš ju na nej lietať.
Ak myslíš pod pojmom "kampane" klasické off-line kampane, ktoré sú v ponuke, tak samozrejme kúpiš si len tú, ku ktorej máš mapu.
Letka_13/Algy

mungo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mungo » So Júl 06, 2019 1:35 pm

Algy napísal:
So Júl 06, 2019 1:28 pm
► Show Spoiler
Nie, nemyslel som kupitelne serie misii, ale "theatres of opperation", teda Stalingrad, Kuban atd.

Ako vlastne funguje offline, ma to nejaky generator misii, nieco ako mal stary Sturm, kde si mal aj clenov letky a pod., alebo aj tu citit nastup "online only", cim trpi DCS aj Rise of Flight?

Vladis
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2017 1:58 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Vladis » So Júl 06, 2019 1:43 pm

Super ďalší pilot sa črtá do kampane😉
Offline su kampane vždy za každú stranu. ale ako sú generované netusim...a ja som ich odlietal len pár a to už bolo davno že si ani nepamätám presnú koncepciu....ale tuším nelietas len za jednu letku roster pilotov tam nebol.....výsledky kampani -metale a vyznamenania sa kedysi dali pozrieť aj na oficial webe......ale ako píšeš hra je skôr pre online.
Letka_13/Vladis

mungo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mungo » So Júl 06, 2019 2:14 pm

Vladis napísal:
So Júl 06, 2019 1:43 pm
► Show Spoiler
To vies, ale zaklady sa lepsie ucia offline. Kde nie si potrava pre namastrovanych borcov. :twisted:

mungo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mungo » So Júl 06, 2019 3:07 pm

Vdaka parchanti, ze ste ma odlahcili zase o par €€€ :twisted:

Takze Battle of Stalingrad, Bf-109G6, HS129 B2 id da hauz

(nebral som P-40, lebo ak budem kupovat Moskvu, budem brat premiovku aj kvoli Makaronovi, takze sa to neoplati a na Kubani ma Spit prilis nezaujima, takze tam ak, tak obycajna verzia si pride na svoje. A HS je proste haluzak a ohava a na tie mam ja uchylku ako nasa Bodka na plysovych medvedikov s natrhnutym zadockom).

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný