TAW (Tactical Air War)

Užívateľov profilový obrázok
Kukulo
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2017 5:21 am
Kontaktovať užívateľa:

Re: TAW (Tactical Air War)

Príspevok od užívateľa Kukulo » Ut Júl 30, 2019 9:08 am

Sak kami mi poslal povolavaci onyci ale ked je to odo mna nezodpovedne ist tam ked ani po zemi s tym chodit neviem.
Letka_13/Kukulo

Kami
Dátum registrácie: St Dec 19, 2018 11:48 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Kami » Ut Júl 30, 2019 9:39 am

Kukulo, my to neberieme nejak moc vážne a budeme radi keď sa k nám pridáš. Nič zlé sa predsa stať nemôže. Keď nebudeš plniť zostrelové kvóty tak ťa proste dáme zastr...pošleme ťa do leteckej školy :D

Robo.
Dátum registrácie: Št Feb 09, 2017 7:46 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Robo. » St Júl 31, 2019 7:20 am

Kukulo vsetko je v poriadku, vychodna fronta je presne ako Pacifik, akurat mas inde tie patcipe hviezdicky. Dobrych pilotov sa vsade vela zmesti.

Vcerajsi polet si za klobuk nedam. Najprv dlhotanska hliadka, kde som nedobehol 2x Pesku v miernom dajve a vratil sa s plnymi zasobnikmi a prazdnou nadrzou. Medzitym pri podobnom pokuse chytit Pesku flak zostrelil Kamiho. :(

Aby toho nebolo dost, dalsi let v trojici vobec nedopadol dobre, Kami aj Vladis zostreleni pri potycke s Ratami a P-40. Bola to moja chyba, bol som vyssie a zdalo sa, ze chalani maju vsetko pod kontrolovu, Kami prave porcoval jedneho Isaka. Tu P-40 som ani za nic oproti lesu nevidel, ta tmavozelena kamuflaz bohuzial funguje. Co bolo divne je, ze hned po strelbe som na nu zautocil a strasne som ju osil, kanony plieskali, ale letela dalel akoby nic. V logu tento utok vobec nemam. Asi pretazeny server a podobny problem, ako hlasil Algy s fantomovymi lietadlami. :( Cestou domov som odstrelil od chvosta niekomu Ratu, ale dokoncil ju niekto iny.

Poznatok za mna - viditelnost kontaktov dost narocna, zvacsa sa rychlo zorientujem az ked vidim lietat trasirky. Takto som nasiel aj Kamiho ked struhal Ratu na drobnejsie drevene ulomky. Da sa v tychto planesetoch pekne vidiet, ci striela Nemec alebo Rus. Predpokladam, ze tato sceneria prilakala aj tych dalsich dvoch stihacov VVS a vyhmatli si nas ako si my casto vyhmatneme inych nestastnikov, co su prave v suboji. :( Budem si davat bacha na to, ako sa rozsvietim trasirkami vsetkym naokolo zakazdym ked stlacim spust na zbraniach. Popracujem na SA. :( :( :( Mea culpa.

Indy
Dátum registrácie: Št Feb 09, 2017 12:00 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Indy » St Júl 31, 2019 8:16 am

Ved nemas klobuk.
Letka_13/Indy

Vladis
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2017 1:58 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Vladis » St Júl 31, 2019 10:18 am

Nie Robo to nebola tvoja chyba...to bola blbá zhoda náhod a chybná taktika...ten čo ti zamával kedy si to pozadoval od kamiho. Ten ťa zmiatol....ja tiež som chybil..ochránil som kamiho iba od prvého útoku kedy som rusa vyplasil...a následne sme sa tam len točili a "strážil" som kamiho, vyzeralo to bezpecne a až dosť neskoro som hlásil ďalšiu ratu pri nas. A to som ešte nevedel o p40 .....a najvatsia chyba že sme sa tam prasili takmer v 0m nad zemou a to bola obrovská chyba za ktorú sme zaplatili 2 lietadlami a 1 zivotom. :roll: ....
Letka_13/Vladis

Robo.
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Robo. » Št Aug 01, 2019 11:08 am

Vcera cisty adrenalin a pekny bojovy let s Algym. Peska a Rata dole.

Predtym sme trosku dostali na drzku, ale nebudeme to tu rozmazavat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Vladis
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2017 1:58 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Vladis » Št Aug 01, 2019 11:31 am

:D :D :D presne tak, sem pisat len uspechy :mrgreen:
Letka_13/Vladis

Robo.
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Robo. » Pi Aug 02, 2019 7:37 am

Indy!

Indy
Dátum registrácie: Št Feb 09, 2017 12:00 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Indy » Pi Aug 02, 2019 8:11 am

Prepac, vcera som bol trochu zmateny.
Letka_13/Indy

Robo.
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Robo. » Pi Aug 02, 2019 9:41 am

Indy napísal:
Pi Aug 02, 2019 8:11 am
Prepac, vcera som bol trochu zmateny.
Nevadi, mame 2 sostrely. Ale krutil som dlho hlavou. :lol:

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný