TAW (Tactical Air War)

Užívateľov profilový obrázok
Kami
Dátum registrácie: St Dec 19, 2018 11:48 pm
Kontaktovať užívateľa:

Re: TAW (Tactical Air War)

Príspevok od užívateľa Kami » Ne Júl 28, 2019 5:57 pm

POPLACH!

Server TAW beží,

všetci do strojov, zaregistrovať sa na stránke TAW a ja vás popridávam do Letky 13. O 21:00 všetci nástúpený na TSku!

Napíšte mi prosím sem alebo do správy keď budete zaregistrovaný.

Vladis
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2017 1:58 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Vladis » Ne Júl 28, 2019 6:19 pm

:shock: uz?!? ....som registrovany.
Letka_13/Vladis

Algy
Dátum registrácie: St Feb 08, 2017 4:21 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Algy » Ne Júl 28, 2019 6:20 pm

Registrovaný som, dnes ešte neletím...
Letka_13/Algy

Kami
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Kami » Ne Júl 28, 2019 6:23 pm

Algy, Vladis ste tam.

Náhodou som pozrel či nie je oznámené kedy to začne a dnes to začalo na obed, tak som takto pozeral :shock:
:lol:

Matwej
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2017 6:25 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Matwej » Po Júl 29, 2019 11:43 am

Otevřeno bojové skóre. 8-)
Nálet na vlak se Bf-110E nezačal právě nejlépe...
Kraksna nechtěla startovat . Dvakrát při startu zhasla... :shock:
Po třetím startu OK , ale při vzletu se nějak poškodily chladiče vody a nešly otevřít... :?
Na cíl jsem trefil poměrně dobře a překvapila mne absence flaku. Stanici i vlak jsem 2x500kg a 4x50kg bombami vymazal z map i povrchu zemského :)
Při opakovaném náletu a střelbě palubními zbraněmi se probudila nějaké zenitka ale hned okamžitě přestala. Po nasazení kurzu domů mi vyrazil černý kouř z 1. motoru a následně se zastavil jak kouř tak motor....
Přez dva čtverce šikmo jsem letěl jakeštakeš v horizontu. Při nasazení na přistání se se mnou rozloučil i 2.motor a na letiště jsem doplachtil.
Ufff
1xAA 3x vagóny s lokomotivou x2 vozidlo..
a 45 bodíků

Nyní jsme 32.

Kami
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Kami » Po Júl 29, 2019 11:03 pm

Podarilo sa nám včera večer v zložení Robo, Vladis, Indy, Kami nadviazať prvými úspechmi na Matwejov skorší úspešný let. Pripísali sme dve zostrelené Peshky a tri asistencie, bez ztraty nášho lietadla.

Vo štvorici sme sa vydali chrániť naše tanky k Nekrasovu. Akurát sme sa priblížili a už aj Robo hlási kontakty, 3 Peshky sa rútia s bombami na naše jednotky!

Pohľad od môjho stroja na dve Peshky a Roba medzi nimi a jeho nasledujúci zdrvujúci útok.
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Mne pri prvom dive Peshka ešte dokázala breaknuť, no druhýkrát už osudu neušla...
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Po zoskupení a opätovnom získaní prehľadu sme sa vrátili naspäť k tankom, kde sme sa dostali do potyčky s dvoma Ratami a ako sa neskôr ukázalo aj P-40kou.

Mne sa podarilo guľometmi už len ľahko poškodiť jednu Ratu...
Obrázok Obrázok

...a Indy sa krásne zavesil za druhú, ktorú pod tlakom dostal až do vývrtky, no následne chýbal kúsok aby jej dal rozhodujúci zásah...
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Dobré to bolo a verím, že v stredu sa stretneme v rovnakom alebo hojnejšom počte.

Vladis
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2017 1:58 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Vladis » Ut Júl 30, 2019 6:38 am

Tak prve vzdusne vitazstva pre letku ako aj aj matwejove uspesne bitevnicenie ...gratulacia ;) ... no potvrdzuje sa nase esa zacinaju zbierat ruske skalpy a malovat znaky na smerovku ;) ...chybate toci, algy, kukulo, mungo a colonel.
Letka_13/Vladis

Letka_13/Toci
Dátum registrácie: Ut Feb 21, 2017 8:08 am
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Letka_13/Toci » Ut Júl 30, 2019 7:05 am

Pekne! /registroval som sa už včera,dnes aj poletím/
quid pro quo
www.aircombat.sk

Algy
Dátum registrácie: St Feb 08, 2017 4:21 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Algy » Ut Júl 30, 2019 8:07 am

Vladis napísal:
Ut Júl 30, 2019 6:38 am
Tak prve vzdusne vitazstva pre letku ako aj aj matwejove uspesne bitevnicenie ...gratulacia ;) ... no potvrdzuje sa nase esa zacinaju zbierat ruske skalpy a malovat znaky na smerovku ;) ...chybate toci, algy, kukulo, mungo a colonel.
...dneskaj by to šlo...
Letka_13/Algy

Robo.
Dátum registrácie: Št Feb 09, 2017 7:46 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Robo. » Ut Júl 30, 2019 8:58 am

Super polet veru, este pred tymto jedna dlha hliadka s Vladisom v rote. Nad nasimi cielmi Vladis odohnal jednu Pesku, neskor sme nasledovali dalsiu, ale v klesavom lete nabrala prilis velku rychlost a podarilo sa mi ju len z dialky trosku osit. Potom sme sa dostali do vacsej mely nad ruskymi cielmi, Emily sa tam pri zemi klbcili s Ratami. Nas plan bol naletiet na rychlosti dolu a osit cokolvek s hviezdou, co sa nam osit necha. Bohuzial vsetky kontakty boli Emily a jedina Rata, co uz podla vsetkeho mala dost, mlela z posledneho a rozdiel v rychlosti bol privelky. Na oplatku sa tam vyskytla P-40, ktora trosku osila nas a sli sme radsej pristat. :o

Tie Pesky sme vymakli pekne, pacilo sa mi aj krytie druhou dvojicou. Na foto vidno, ze som sa medzi ne zakomponoval velmi velmi nesikovne a mal som stastie. :mrgreen: Kami tu svoju zapalil ukazkovo, ta este teraz niekde ticho dymi...
Nasledna bitka s Ratami bola teda riadny adrenalin. Isaky ani P-40 neradno podcenovat.

Super polet vo stvorici, snad dnes este viaceri. ;)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný