TAW (Tactical Air War)

Vladis
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2017 1:58 pm
Kontaktovať užívateľa:

Re: TAW (Tactical Air War)

Príspevok od užívateľa Vladis » Ne Máj 26, 2019 8:36 pm

Caute, dnes dobra konstalacia, chuti a casu, takze ze dnes po velmi dlhom case znova zaletim ....a prd....BoX chce aktualizaciu 3,9GB, takze nabuduce :)
Letka_13/Vladis

Užívateľov profilový obrázok
Algy
Dátum registrácie: St Feb 08, 2017 4:21 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Algy » Ne Máj 26, 2019 9:34 pm

Nabudúce môže byť v stredu Vladis, ale kľudne pozri aj ostatné dni v týždni...v podstate niekto lieta každý deň...len treba s rozumom... Dnes sme s Indym skoro hodinu lietali nad našimi tankami a už sme balili kufre, keď zrazu zhora zhučala trojica Pešiek. Jednu zapálil flak, za ďalšími dvoma sa hnal Indy a svorka nasratých Befiek. Ja som mal šťastie, že som bol na opačnej strane ako útočili, takže som sa v kľude zavesil za horiacu Pešku, ktorú zapálil flak a rozstrieľal som ju na kusy (mohol som je džentlmensky nechať tak, ale to by ju zožral niekto iný)...Indy dobre osolil ďalšiu, ktorú potom dorazil tuším zas nejaký Poliak, ale jej strelec ho dobre prešpikoval, takže bol rád, že sa vrátil domov...
Letka_13/Algy

Algy
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Algy » Po Máj 27, 2019 7:37 pm

Tak dnes bol flak proti mne..... :roll: :roll: :roll:
Letka_13/Algy

Kami
Dátum registrácie: St Dec 19, 2018 11:48 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Kami » Ut Máj 28, 2019 11:55 am

Vrátil som sa včera v noci z ciest a nedalo mi to, jeden letík som musel dať.

Na mape už skoro tma, 25 minút do konca. Pozerám, že oba naše depoty sú len ľahko poškodené, určite na ne ešte pred koncom mapy zaútočia. Beriem F-4ku s gunpodmi, vzlietam zo Surovkina a stúpam smerom k depotu v Novo-Sergievsky. Prilietam tam v 5km+, nepriateľské kontakty hlási všade, len nie tam kde som ja. Trpezlivo číham a hlásenie, o nepriateľskom lietadle nad depotom, nakoniec prichádza. Zoomujem pohľadom na depot, vidím záblesky protilietadlových zbraní. Rozhliadam sa a obláčiky vybuchujúcich granátov vidím hneď vedľa seba na druhej hodine, Peshka! Púšťam sa za ňou, je v mojej výške. Potlačí a v miernom dive naberá rýchlosť, asi ma vidí. Letím za ňou a pomaly sa približujem. Vyrovnáva let a vôbec nemanévruje, možno ma predsa len nevidí, alebo si myslí, že uletí. Neuletí. Približujem sa na dostrel, zameriavam a spúšťam paľbu zo všetkých zbraní. Peshka mizne v chumáčoch dymu od mnohých zásahov. Prudko potlačí a divuje v miernej pravej, som za ňou, v intervaloch dostáva ďalšie a ďalšie zásahy. Som už dosť blízko a na spodok trupu mi zabubnujú dva zásahy od strelca, odpútavam sa. Jeden veľký pomalý sudový výkrut a som zas za ňou, zopár ďalších zásahov, silne poškodená klesá no stále letí... Ďalší výkrut aby som sa dostal do pozície, no je už moc nízko a v tej tme ju ledva vidím, nechcem riskovať. Ide na nudzák, zastavuje sa jej jeden motor. Je na zemi, prelietam vedľa nej a vidím ako po mňe zo zeme vystrelí. Otáčam sa a preventívne ju poriadne ošijem ešte raz.

Obrázok Obrázok Obrázok

Matwej
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2017 6:25 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Matwej » St Máj 29, 2019 6:30 am

Včera první let.
Otevření skóre a zkouška bombardování z výšky 4000m zda jsem to nezapomněl... . Letiště Gromoslavka přeoráno a nebýt těch ochranných valů mohlo toho být více. Navíc těsně před odhozem cíl zakryl mrak :? . Tak jsem to tam hodil "po americku" .

Algy
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Algy » Pi Máj 31, 2019 7:58 pm

Server je pozastavený do utorka do šiestej večer.... včera som poletoval sám, niekoľko transportov, jeden útok na delostreleckú batériu a potom mimoriadne úspešný útok na pozemnú pozíciu....návrat takmer bez poškodenia, v hre mi zapísalo 170 bodov a na štatistikách TAW 131, takže som to dotiahol na Hauptmanna a momentálne sme na 24. mieste.
Letka_13/Algy

Algy
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Algy » Ne Jún 02, 2019 8:01 pm

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Štartujem v Tomošine spolu s ďalšími 110-kami, mojím cieľom bude ruské postavenie východne od Žutova...
Štart bez problémov, do cieľovej oblasti prilietam vo výške cca 400 metrov, aby som našiel cieľ, hneď nato však klesám nad úroveň stromov...

Rusi však nespia...a hneď po tom čo som sa vyhupol spoza stromov začínajú paľbu...
Dostávam nepríjemné zásahy - vyteká palivo z ľavého motora, ďalšie škody nevidím, len počujem, ako to v trupe rachotí...

...teraz som však na rade ja, a všetky 4 päťdesiatky spopod krídel a dve dvestopäťdesiatky spopod trupu opúšťajú lietadlo a rútia sa doprostred postavenia...
zásahy, ako sa patrí... a k oblohe stúpajú kotúče dymu...

odliatam, bláznivo kľučkujúc, ľavý motor sa prehrieva - hádam to dotiahnem...

..už som relatívne ďaleko, zdanlivo v bezpečí, keď tu zase rachot v trupe.... asi som ich riadne nasral !!!! .....

Obrázok Obrázok

až po pristáti som zistil, že ma práve vtedy opúšťala ľavá smerovka aj s výškovkou... asi o dve minúty na to mi zastal ľavý motor, skoro som zakufroval, nakoniec som však letisko našiel a dokonca úspešne pristál, bohužiaľ ma uť vtedy ôani len nenapdloô zapínať nahrávanie, takže až zábery po dosadnutí....
Letka_13/Algy

Kami
Dátum registrácie: St Dec 19, 2018 11:48 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Kami » Po Jún 03, 2019 11:01 pm

Zaznamenali sme ďalší úspešný bojový let v zložení ja a Algy. Pôvodne som sa chcel len Algymu pozdraviť na TSku a ísť spať. Ani som sa nenazdal a už sme obaja v centre diania so 6timi Peshkami a 4 Lavočkami :D.

Motkáme sa v 4k okolo Tormoshina keď dostávame hlásenie o nepriateľských lietadlách v sektore 1813. Naberáme potrebný kurz, vidím streľbu a Algy zakrátko hlási množstvo kontaktov priamo nad nami. Situácia je neprehľadná, nepriateľov veľa a naše šance neisté. Vidíme pol tucta Peshiek no nie sú tam samé. Lavočky! Vyberáme si každý jednu a púšťame sa po nich.
Obrázok Obrázok Obrázok

Oba naše súboje sa odohrávajú skoro na rovnakom mieste len v iných hladinách. Lavočky dostávajú zásahy, ale dole sa im nechce.

Moja Lavočka sa konečne poddá a padá bez krídla, Algymu sa do súboja miešajú ďalšie dve Befka a v neprehľadnej situácií sa dostáva na chvíľu do defenzívy.
Obrázok Obrázok

Algy s Lavočkou ešte zapózoval pre fotku na pamiatku (tesnotka jak svina).
Obrázok

A ešte jedna s obeťou gangbangu od štyroch nemcov.
Obrázok

Sme na 24 mieste 8-)
Naposledy upravil/-a Kami v Št Jún 13, 2019 11:31 am, upravené celkom 1 krát.

Letka_13/Toci
Dátum registrácie: Ut Feb 21, 2017 8:08 am
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Letka_13/Toci » St Jún 05, 2019 10:09 pm

Omlúvam sa, ale chodím chvílu teraz "klasicky" do práce a má to na mňa neblahý vplyv-som úplne grogy a vyštavený a neschopný večer niečo zalietať-len pivom doplnujem energiu a šetrím na nasledujúci deň.
Polietame a dúfam že budeme všetci Majori! /aspoň/ :-)
quid pro quo
www.aircombat.sk

Matwej
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2017 6:25 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Matwej » Št Jún 06, 2019 6:29 am

Včera bylo dobre.
Poskočili jsme na žebříčku a splnili několik cílů mapy.
Algy a Kami vzorně dělali doprovod mé 88 než zjistili že je to He-111 ....

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 1 neregistrovaný