Problémy BoX

Robo.
Dátum registrácie: Št Feb 09, 2017 7:46 pm
Kontaktovať užívateľa:

Re: Problémy BoX

Príspevok od užívateľa Robo. » Pi Jún 14, 2019 4:15 pm

gigabyte gtx 1660 Ti 6GB

Užívateľov profilový obrázok
Letka_13/Toci
Dátum registrácie: Ut Feb 21, 2017 8:08 am
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Letka_13/Toci » Pi Jún 14, 2019 5:55 pm

V tech.parametroch karty sa píše, že vyžaduje 450w min. takže by malo stačiť. 2 vetvy nespajaj. Možno tam máš veľa zariadení pripojených? alebo je vadné niečo - viac sa poradiť vraj nedá bez fyzickej prítomnosti.
quid pro quo
www.aircombat.sk

Robo.
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Robo. » Pi Jún 14, 2019 7:07 pm

Super, velka vdaka tebe aj Rogerovi. ;) Na PSU mam zapojene normalne veci, neviem posudit ci to je moc pre to PSU.

Zajtra to pojdem dat pozriet. Ja som totiz toto riesil a pozeral som si, ci to zdroj utiahne, aj na predajni to pozeral panko. Uvidime co, najma sa tesim na plynuly zazitok z hry ked to 8-)

Robo.
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Robo. » So Jún 15, 2019 9:27 am

Vyriesene, slo tam o nejaky zvlastny UEFI rezim, pan s tym uz mal skusenost a rychlo to rozbehal.

Luky
Dátum registrácie: St Júl 26, 2017 10:32 am
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Luky » Po Aug 26, 2019 4:50 pm

Mam prosbu. BoS mám kúpené CD už nejakké dva tri roky a nainštalované ces Steam. Teraz som si dokúpil BoM a BoK ale cez stránku ila a nainštaloval som ich. Vyzerá že to funguje, len ked si spustím BoS nevidím tam kampane BoK a BoM a naopak ked spustím BoM vidím aj BoK ale nevidím BoS. Funguje to tak aj u vás?

Kami
Dátum registrácie: St Dec 19, 2018 11:48 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Kami » Po Aug 26, 2019 6:10 pm

Ahoj Luky,

ja mám všetok obsah kúpený priamo cez stránku, takže s tým nemám osobnú skúsenosť. Každopádne, myslím, že musíš "prepojiť" svoj steam účet so svojím účtom cez ktorý si kúpil BoM a BoK cez stránku. Skús pozrieť tento príspevok, či to je ono.

https://forum.il2sturmovik.com/topic/37 ... ent-626889

Luky
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Luky » Ut Aug 27, 2019 7:38 am

Asi je to ono. Píšu že treba najprv prepojiť účet steam so stránkou ila a potom nainštalovať hru, ibaže ja som najprv stiahol hru zo stránky ila a až potom som prepojil účty, takže cez steam si síce viem spustiť BoS aj BoK a BoM ale vzájomne sa vidia iba BoK a BoM ktoré som kúpil cez ila. Uvidím čo sa stým dá urobiť. Či sa to bude dať pre inštalovať , alebo odinštalovať a znova nainštalovať, poprípade to nechám tak. Dostanem sa k tomu však až koncom týždňa.
Ale ďakujem za správnu navigáciu Kami.

Robo.
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Robo. » Ut Aug 27, 2019 8:52 am

Luky ty by si mal mat asi len jednu ikonku na vsetko ze Great Battles.

Mne tiez ostala nejaka stara Battle of Stalingrad este z doby, ked to bol jediny modul, a pomohlo preinstalovat od nuly. Pravdaze nemam cast cez Steam a cast cez stranku, tak s tym poradit neviem. Daj vediet ako sa podarilo a dojdi dakedy zalietat s nami ;)

Luky
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Luky » Ut Aug 27, 2019 6:17 pm

Poštelujem to asi až cez sobotu-nedeľu a dám vedieť. Zatiaľ som skúšal pristáť na Befku z bočným vetrom a vždy som ohol vrtuľu, takže na naozajský polet ešte musím potrénovať a teraz máme družstevníci sezónu, takže času málo, ale cez dlhé zimné večery s radosťou prídem s vami zalietať, ale len ked dojde aj číter Kukulo. ;)

Kukulo
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2017 5:21 am
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Kukulo » Ut Aug 27, 2019 6:18 pm

Kukulo dojde. Len sa ide stahuvat a f novom dome internetu nieto. Ale je v rieseni.
Letka_13/Kukulo

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných