Problémy BoX

Užívateľov profilový obrázok
veikso
Dátum registrácie: Po Apr 10, 2017 8:15 pm
Kontaktovať užívateľa:

Re: Problémy BoX

Príspevok od užívateľa veikso » St Aug 28, 2019 9:09 pm

:roll:
Mlada zena, novy dom, je to citer...
To musí bavit!

Luky
Dátum registrácie: St Júl 26, 2017 10:32 am
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Luky » Št Sep 05, 2019 7:51 pm

Všetko som odinštaloval prihlásil som sa na stránku il2sturmovik.com cez steam znova všetko nainštaloval a začalo to komunikovať. Zistil som však že moja počítačová zostava časom vzala za svoje a moja grafická karta Radeon HD 6900 je dobrá tak na starého šturmovika. Robo ty si ako spokojný s tvojou novou kartou, poprípade si rád nechám poradiť od niekoho kto tomu na rozdiel odomňa rozumie. Vďaka.

Robo.
Dátum registrácie: Št Feb 09, 2017 7:46 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Robo. » So Sep 07, 2019 10:24 am

Luky veľmi som spokojný, doporučujem. Lietam na HD. Ak máš 4K ambície tak asi bude treba minimálne 1080Ti alebo rovnocenný kartu podľa nového číslovanie 20xx.

U mňa všetko ok, tiež bol nutný upgrade. CPU mam i5 3400K.

Luky
Dátum registrácie: St Júl 26, 2017 10:32 am
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Luky » Po Sep 09, 2019 11:09 am

Celú upršanú sobotu a nedeľu som strávil za počítačom a riešil BoSku. Grafická karta vymenená a presto všetko asik 5x odinštalované a znova nainštalované.
Všetko vyzeralo perfektne len pri pohybe hlavou sa mi rozchádzala kabína.
Ne novej GK som nastavil vyhladzovanie ale nepomohlo. Odklikal som všetky okienka na grafike v hre, reštartlo sa to všetko perfektne ale keď som hru vypol a znovu zapol
začala zamŕzať . Asi po piatom odinštalovaní som zistil, že sa mi bije nastavenie rozlíšenia obrazovky na lavej strane nastavovanej v grafike hry so zapnutím full screen
na pravej strane v grafike hry. Potom som si spomenul že v starom ilovy sa to muselo prepísať v conf.ini tak som hľadal v priečinkoch ila a podarilo sa . Vyzerá to že by to mohlo fungovať.

Kukulo si na rade

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných