B.A.T.

Užívateľov profilový obrázok
Kukulo
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2017 5:21 am
Kontaktovať užívateľa:

Re: B.A.T.

Príspevok od užívateľa Kukulo » So Nov 04, 2017 4:39 pm

Mirage III vysla aj na SAS (3d model z free moddingu), ale ste nie je pre BAT. Ma byt v dalsom update. ALe tunaka je fesanda: https://www.sas1946.com/main/index.php/ ... 872.0.html
Letka_13/Kukulo

erichos
Dátum registrácie: Po Apr 10, 2017 9:08 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa erichos » So Nov 04, 2017 6:54 pm

Kukulo napísal:
Št Nov 02, 2017 8:37 pm
Hlavne ze poradca dobre radil, ne? :mrgreen:

V mojej instalacke mam adresar na screenshoty s nazvom MyScreenShots, dnes som akurat tipol suka 7 jak prekrocil mach 1 a mam obrazok v tomto adresari.
Tak som pozrel do mojej inštalácie a mám tam len štandardný adresár Screenshots. Vytvoril som si tam teda nový MyScreenShots a veru už mi tam ukladá screenshoty. Super, vďaka za radu.

veikso
Dátum registrácie: Po Apr 10, 2017 8:15 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa veikso » Ne Nov 05, 2017 9:00 am

Kukulo je číter :idea:
To musí bavit!

Kukulo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Kukulo » Ne Nov 05, 2017 10:16 pm

Krivdis mi :?

Vcera sme, ako erichos pisal v screenshotovom vlakne, polietali Su-7BKL. Joooj, keby sa tomu kokpit viac podobal na predlohu... No nielen to sme polietali. Skusili sme aj Mig-17PF a PFU. Zial, ako sa nam to zdalo, radar podla vsetkeho v online nefungoval. Alebo sme to nevedeli ovladat... Skusili sme teda offline a radar fungoval bez akehokolvek stelovania. Je teda dobry predpoklad ze na online je to polamane. Skusili sme aj Mig-21 s radarmi. Ten fungoval. Nefungovalo nam korekne ani odpalovanie PL riadenych striel z Migov-17 a 21 ani zo Su-22. V ofline to frcalo bez zavahania. Online niekedy odleteli dve rakety naraz, inokedy ziadna, dakedy len jedna a aj napriek tomu ze sme mali obmedzenu municiu, rakiet sme mali furt dost.

Nuz... bud to mame polamene... alebo to prosto online nie je vychytane a vyladene. Ze to nie je online vyladene je dost realna moznost, kedze SASaci su oflajnisti. Kazdopadne to co nas na tom bavi je ze tie rury lietame nad Slovenskom, takze zatial to ze nemozeme poriadne pouzit na Migu-17PF radar ci odpal PL rakiet, nas tankuje v prijatelnej miere :mrgreen:

Co kolkotolko fungovalo bolo varovanie ked nas oziaril radar zo zadnej polosfery a odpal neriadenych protizemnych rakiet fungoval na 100%. Aj kanonov. Ale bavi nas to. Zvlast ked sa Algy zas roztrepe pri pristati. Aj Indy. Erichos sa tak casto neroztrepe.

Keby bola mapa Slovenska do DCS a ta kopa lietadiel co je v BATe, lietali by sme DCS. Ale to tak lahko nebude. Vlastne to asi vobec nebude. Aj bez toho "asi". Ale tam bude supis F-14. A uz som offtopic :mrgreen:
Letka_13/Kukulo

Kukulo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Kukulo » St Nov 15, 2017 8:25 pm

Je service pack 2 pre BAT 3.2 Angels high. Je formou JSGME modu, kedze v dalsom update bude nepochybne zahrnuty. Myslim ze by sme ho mali aplikovvat. Opravuje katapulty na niektorych lodiach a mozno nam opravi aj nefungujucu online na palubach lodi. Kedze je to vo forme JSGME, cize "zapinacie", myslim ze nam nic zle nehrozi.

https://www.sas1946.com/main/index.php/ ... cseen.html
Letka_13/Kukulo

Kukulo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Kukulo » Št Nov 16, 2017 7:42 pm

Zda sa ze Migy-21 sa rozsiria. Citim v lufte verziu F-13, ale vo videu su viacere verzie. F-13 pravda nemala radar, ktory na videu je v kopite. Uvidime co nam update prinesie.

https://youtu.be/OlxJjZeadZQ
Letka_13/Kukulo

Indy
Dátum registrácie: Št Feb 09, 2017 12:00 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Indy » Pi Nov 17, 2017 5:52 pm

Robo ma BAT! Dnes sa priznal!
V sobotu stretavka na Sliaci. Kto hostne?
Letka_13/Indy

Algy
Dátum registrácie: St Feb 08, 2017 4:21 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Algy » Pi Nov 17, 2017 6:56 pm

Po 21:00 by to snáď šlo...
Letka_13/Algy

Kukulo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Kukulo » Pi Nov 17, 2017 7:09 pm

Ten service pack 2 by sme si mohli instalnut ako novy standard dokial vydaju novy update.
Letka_13/Kukulo

Indy
Dátum registrácie: Št Feb 09, 2017 12:00 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Indy » Pi Nov 17, 2017 9:46 pm

OK, uz ho mam.
Letka_13/Indy

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný