B.A.T.

Užívateľov profilový obrázok
Algy
Dátum registrácie: St Feb 08, 2017 4:21 pm
Kontaktovať užívateľa:

Re: B.A.T.

Príspevok od užívateľa Algy » Ut Nov 28, 2017 1:22 pm

Indy napísal:
Ut Nov 28, 2017 12:55 pm
Zase si sa v tom vrtal? Ci nemame aplikovat ten Service pack 3?
Po novom mám Radeon RX 550 series , a terazky mi nešiel zapnúť šturm....tak som dal v koreňovom adresári setup, dal som najvyššie rozlíšenie a zapol Direct X , miesto Open GL. Šturmovik sa rozbehol a v menu som dal najvyššie možné rozlíšenie. Ale v HSFX mi pri pokuse o spustenie vyhodí len malé okienko v ktorom je napísané "Hi" . Už som podobný problém kedysi mal, len neviem ako soh ho vtedy riešil... Vie niekto čo s tým ??? HSFX sa mi inak nerozbehne.
Letka_13/Algy

Algy
Dátum registrácie: St Feb 08, 2017 4:21 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Algy » Ut Dec 05, 2017 8:34 pm

Nastavenie conf.ini pre B.A.T. , platí pre procesory a grafické karty AMD

http://www.letka13.sk/forum/viewtopic.p ... 0e7b#p2146
Letka_13/Algy

Kukulo
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2017 5:21 am
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Kukulo » Št Dec 07, 2017 9:12 pm

Skusil som narvat tie Migy-19 do BATu. Neletel som to este, len skusil nove 3d, kokpity a skiny od mm. No... od 3d updatu som cakal viac, nos P a PM je taky zvlastny. Kokpity z Migu-17 resp. 15. Nebol tam ani radar ako v Mig-17PF aspon - myslim 3d model. Ale radar screen fungoval normalne, cez klavesu "c". Mozno som nieco prehliadol pri instalacii... Je pravda ze k baliku migov som nijak neprispel svojou pracou, takze to nechcem nak zhadzovat alebo kritizovat, len dojmy z prveho zapnutia modu. Letovy model som este neskusal. Na BAT to stale nie optimalizovanie. Skiny pravdaze velmi pekne.
Letka_13/Kukulo

Kukulo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Kukulo » Ne Dec 10, 2017 12:09 pm

UZ je to tu!!! Update 3.3 Pathfinders!!! Nove Mirage, nove Migy 21/19. aj DAMBUSTER!!! AK bude mat funkcne pristroje, to voe, to bude megabomba. Tie baliky co som robil uz nam netreba, vsetko je to v BATe. Teda okrem Siebela a Zlina v Jet ere, co chcel Indy, ale to mu este spravim. Asi.

Tahajteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!

https://www.sas1946.com/main/index.php/ ... #msg635007
Letka_13/Kukulo

Indy
Dátum registrácie: Št Feb 09, 2017 12:00 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Indy » Po Dec 11, 2017 7:59 pm

Nainstalovane.

Mig-19: stale nema svoj kokpit.
S-106: kanon striela akoby z podvesu a nie z boku, kde je hlaven. U F-13 to je OK. Vzduch-zem rakety musime vyskusat na strelnici. Kokpity asi maju svoje, super vyhlad z bubliny. Asi najlepsie pristava zo vsetkych CSSR Migov-21, skusali sme s Kukulom. Da sa pristat aj na ceste.
Letka_13/Indy

Kukulo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Kukulo » Po Dec 11, 2017 8:42 pm

No, moje nadsenie trocha kleslo. Mig-21F-13 resp. S-106 si preniesol bugy co sme uz nasli predtym. Je pravda ze som pri hlaseni bugreportu nedal vypis z logu a oni na SAS neodpovedaju na bugreporty ked nemaju vypis z logu. Je fakt ze som na to zabudol ked som to pisal, ale mal som fakt umysel informovat ze tam je nieco v neporiadku. Mirage III lieta nejak divne, ale to je len moj indivindi pocit. Crusader lieta divne, teda vlastnosti pri pristani ma divoke, ale je pravda ze som ho skusal so 100% paliva, takze musi lietat na pristatie divne :mrgreen: ALe na nase interne polety by to malo stacit.
Letka_13/Kukulo

Indy
Dátum registrácie: Št Feb 09, 2017 12:00 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Indy » Po Dec 11, 2017 11:13 pm

Cize service pack 3 uz nemusi byt zapnuty v jsgme, mal by byt uz zahrnuty v pathfinderovi. Pocitam.
Letka_13/Indy

erichos
Dátum registrácie: Po Apr 10, 2017 9:08 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa erichos » Po Dec 11, 2017 11:14 pm

Kukulo a tomu Crusaderu si na pristátie zdvihol krídlo, či sa to nedá v BATe? Lebo práve preto mu to urobili keďže pre normálny let bol uhol nábehu krídla v poriadku ale na vzlety a pristátia to bolo málo.

Kukulo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Kukulo » Ut Dec 12, 2017 11:01 pm

Ja ho poznam z ineho simu. A ano, zdvihol som mu kridlo. Bol dost tazky a knisal sa jak kyvadlo. Ale mozno mam zly joystick :mrgreen:
Letka_13/Kukulo

erichos
Dátum registrácie: Po Apr 10, 2017 9:08 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa erichos » Št Dec 14, 2017 12:16 am

Dnes som to skúšal, joystick máš dobrý :D pri určitej rýchlosti sa kýve ako napitý diviak, pristátie je také zvláštne, na priblížení musíš byť rýchly ako na dvadsaťjednotke ale prizemniť sa k dráhe sa mu nechce pomaly až k rýchlosti 260kmh, zaujímavé. Asi to chce cvik, inak výkonná mašina. Niekedy určite vymyslíme nejakú internú specku, len taký večerný hosting a hor sa loviť Migáče nad Hanojom, čo ty na to? Pretože k tejto mašinke je urobená celá kampaň, takže stačí vybrať nejakú misiu a ide sa, netreba skoro nič tvoriť, malo by byť popísané v manuály, zbežne som to už pozeral, ale asi podrobnejšie info bude na webe. Necháme ich nech to dorobia a hádam nejaký zimný večer budem aj doma :lol: dúfam, že ma kapitalista nezoderie z kože :roll:
Letu zdar.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný