SEOW Battle of Okinawa 1945

Užívateľov profilový obrázok
Algy
Dátum registrácie: St Feb 08, 2017 4:21 pm
Kontaktovať užívateľa:

Re: SEOW Battle of Okinawa 1945

Príspevok od užívateľa Algy » Ne Dec 02, 2018 5:47 pm

Kukulo napísal:
Ne Dec 02, 2018 5:12 pm
POZOOOOR!!!! Novy modpack na dnes!!!!! Letime na verzii 1.3

https://drive.google.com/file/d/1-HluEi ... XTa34/view
Stále vyhadzuje chybu pri pokuse o rozbalenie....
Letka_13/Algy

Algy
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Algy » Ne Dec 02, 2018 5:58 pm

A pri pokuse o stiahnutie z ich stránky je to to isté !!!

...takže stačilo miesto WinRaR použiť 7Zip - ;)
Letka_13/Algy

Indy
Dátum registrácie: Št Feb 09, 2017 12:00 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Indy » Po Dec 03, 2018 12:47 pm

1. let (CAP nad zvazom lietadloviek)
Huf rufe smerujucich k nasim lodiam razpraseny hliadkujucimi korzarmi a hellcatmi. Zapalil som jedno rufe a sledoval zostrelenie minimalne dalsich dvoch. Po opatovnom sformovani hliadky sme narazili na dvojicu japonskych stihacov, Ki, alebo zero. Aj ked sa statocne vrteli, udobali sme ich nakoniec. Jedneho som poskodil, po Algyho utoku vyskocil. Sokojne sme sa vracali k nasim lodiam a nechali sa nacapat. Spadli na nas zhora, poskodili mi riadenie, nahanali az po hladinu a nakoniec mi oddzubali chvost. Algy stihol vyskocit.

2. let (CAP)
Nahaname sa cely cas za kontaktmi, ktore sa nakoniec ukazu ake nase stihacky nahanajuce nas. Po ohlaseni velkej skupiny japoncov sa vraciame na lode dotankovat. Na moje prekvapenie som normalne pristal. Na druhy raz, prvy krat som bol dlhy.

3. Let (CAP)
Japonska skupina si to rozmyslela a nasmu zvazu sa vyhla. Startujem sam, ostatni isli spat, vraj idu dnes do prace. Vystupam do 20,000 a hliadkujem nad lodami, obzriem si zo stratosfery japonsku zakladnu na najblizsom ostrove a kedze japoncikov nase lode cely vecer nezaujimaju, idem sadnut. Predo mnou sada nejaky korzar, urobi salto a vala sa po palube. Tentoraz sadam na prvykrat.
Letka_13/Indy

Algy
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Algy » Ut Dec 04, 2018 7:35 pm

Ja som dal len dva lety. Počas toho prvého sa viacmenej hneď po štarte nad zväz prihnalo niekoľko "Rufe". ktoré boli zmasakrované flakom a stíhačmi. Neustále ponad lode prelietali osamotené kontakty, takže bolo skoro nemožné zoradiť sa do nejakej organizovanej štvorice. Indy sa viac menej stále držal môjho Hellcatu, zatiaľ čo 310_Pip a batoh lietali sólovo, pričom batoh ešte stíhal robiť radarového operátora a hlásiť pozície Japončíkov. Síce neskôr zistil, že ich hlási o tri štvorce mimo, kvôli problému s načítaním, ale to vôbec nevadilo, pretože nad lode sa odvážilo už len zopár osamotených lietadiel. Západne od zväzu sa nakoniec Pip dostal do klbka Ki-84-iek a s Indym sme mu leteli na pomoc. Ešte predtým ako sme dorazili sa mu podarilo uniknúť, my sme sa už však vrhali dole na dvojicu Japoncov. Bolo tam aj zopár Corsairov, nakoniec sa však Indy usadil za jednou Kikinou a nad vodou j úspešne zasahoval. Po ňom som zaútočil ja a bolo vybavené. Japončík sa už domov nevrátil. Po súboji sme odstúpali a vracali sa nad lode. Pri hľadaní správneho kurzu nás však zaskočil protivník, ktorého sme nevideli. Najskorej išiel dole Indy a chvíľu po ňom aj ja,a už na dohľad od lodí sa mi podarilo vyskočiť padákom.

Druhý let už bol viac menej nuda, pretože nad loďami sa nič nedialo a všetká činnosť sa odohrávala nad Okinawou. Po ukončení druhej hliadky som sa na to teda vyprdol aišiel spať.
Letka_13/Algy

Kukulo
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2017 5:21 am
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Kukulo » St Dec 05, 2018 5:33 pm

Kto bude f nedelu? Ja ano.
Letka_13/Kukulo

Algy
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Algy » St Dec 05, 2018 7:15 pm

Ja taky
Letka_13/Algy

Algy
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Algy » Ne Dec 09, 2018 6:02 pm

Po Kukulovom update modu ma môj F6F krásnu ružovučkú farbu..... to tak vážne lietali ??? :roll:
Letka_13/Algy

Kukulo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Kukulo » Ne Dec 09, 2018 6:11 pm

Len Hellcat?
Letka_13/Kukulo

Algy
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Algy » Ne Dec 09, 2018 6:37 pm

Zatiaľ len ten...Corsaire sú OK, ostatné som nepozeral

...po vyhodení "Default skinov" zo zložky modu sa to správa štandardne, takže tam niečo máš zle, inak "ružové" sú potom všetky skiny Hellcatta, nielen ten "defaultný"
Letka_13/Algy

Kukulo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Kukulo » Ne Dec 09, 2018 6:55 pm

Ze to je ruzove ma docinenia s HD modom. On bol tusim v prvej verzii modpacku. Hmm. Akokolvek, ucinne riesenie je vyhodit to ako si to spravil. Pripadne ak ostatne je ok, vyhodit len hellcata. On ma defaultne relativne dobry skin.
Letka_13/Kukulo

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný