Projekt SVZ - Slovensky Add-on pre IL-2 Sturmovik: Forgotten Battles: Ace Expansion Pack

Zákaldné info, verzie, downloady, projekty
Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Indy
Dátum registrácie: Št Feb 09, 2017 12:00 pm
Kontaktovať užívateľa:

Projekt SVZ - Slovensky Add-on pre IL-2 Sturmovik: Forgotten Battles: Ace Expansion Pack

Príspevok od užívateľa Indy » Št Máj 11, 2017 9:01 am

Image-07.JPG

Prvy projekt clenov fora SVZ, ktory vysiel ako sucast IL-2 Sturmovik: Forgotten Battles: Ace Expansion Pack v roku 2004.

Obsah:
- slovensky voicepack
- kampan vratane slovenskych pilotov, emblemu, hodnosti a vyznamenani
- single misie
- skiny

KREDITY
Voicepack: Bruno Biscontini, Martin Vrabel, Richard Irecky, Robert Ulbrik, Lubomir Bata, Martin Kubani, Martin Zamecnik, Juraj Vanovcan
Single misie: Marek Mach, Martin Kubani, Juraj Vanovcan, Robert Ulbrik
Preklady, kontrola, upravy: Martin Zamecnik, Martin Kubani, Robert Ulbrik, Cedric Meinen, Christian Aguilar, Igor Deshko, Andrew Arthy, Klaus Herold, Gwyn Andrews, Patrick Pelegrin, Nils Moldenhauer, Andreas Loidl, Christian Verlynde, ROSS_Youss
Skiny, medaile, uniformy, tvare pilotov: Robert Ulbrik, Lubomir Sloboda, Juraj Vanovcan, Martin Kubani
Kampan DAT files: Juraj Vanovcan
Slovensky marking (templates): Robert Ulbrik, Martin Kubani
Readme: Juraj Vanovcan, Martin Kubani

Zdroje informacii:
[1] Tatranští orli nad Kubání (Jiří Rajlich, 2002).
[2] Slovenské letectvo 1939-1944 (Viliam Klabník, Peter Šumichrast, 2000)
[3] HT model špeciál, Messerschmitt Bf 109 B, D a E slovenských pilotov, 1942-1944.
[4] HT model špeciál, Messerschmitt Bf 109 F, G-2 a G-4 slovenských pilotov, 1942-1943, (Peter Šumichrast, Václav Hochmuth, Jozef Anďal, 2002, 2003).
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Letka_13/Indy

Vladis
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2017 1:58 pm
Kontaktovať užívateľa:

Re: Projekt SVZ - Slovensky Add-on pre IL-2 Sturmovik: Forgotten Battles: Ace Expansion Pack

Príspevok od užívateľa Vladis » Št Máj 11, 2017 2:16 pm

Toto bola pecka ked ste to dokazali, to si pamatam ako som drtil po veceroch forgoten battles, offline kampan za SVZ, a pocul som v reprakoch slovencinu, dostaval slovneske vyznamenania a hodnosti, este teraz sa mi s pamati vynara Bf 109 E biela 7 - pri nacitavanie misie :) , vtedy som vobec netusil kto to spachal, vase forum som spoznal a registroval sa az za rok, maj 2005. Potom neskor bola druha a vacsia pecka mapa Slovenska a Avia. Klobuk dole Pani :!:

p.s. viem ze vam to nepatri, ale ten kto to implementoval hlasky do hry, vie sa o tej chybicke v SK nahravkach, druha dvojica sa hlasi ako stvrta??? uz som na to davnejsie upozornoval, mozno na starom fore.
Letka_13/Vladis

Užívateľov profilový obrázok
Kukulo
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2017 5:21 am
Kontaktovať užívateľa:

Re: Projekt SVZ - Slovensky Add-on pre IL-2 Sturmovik: Forgotten Battles: Ace Expansion Pack

Príspevok od užívateľa Kukulo » Št Máj 11, 2017 7:21 pm

Mimoriadny pocin mimoriadnych ludi. Ako mimoriadny pocin som to vnimal ked som sa dozvedel kontext co a ako a ako mimoriadnych ludi som ich zacal vnimat ked som ich spoznal. L13 a priatelia, no.
Letka_13/Kukulo

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných