Zdielanie obrazkov a fotiek

Napísať odpoveď
Vladis
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2017 1:58 pm
Kontaktovať užívateľa:

Zdielanie obrazkov a fotiek

Príspevok od užívateľa Vladis » Po Sep 04, 2017 7:14 am

Tak najskor som bol dlhe roky spokojny s imageshack, potom ho spoplatnili, ....takisto dlhe roky som bol spojny s photobucket, ten je sice zatial stale je free ale zacali nejak obmedzovat zdielanie pre free uzivatelov (vid moje obrazky tu na fore. :cry: ).
Tak si musim dat niekedy namahu a ponahravat foto na ine ulozisko a podavat nove linky, aby nezostali prazdne miesta tu na fore. Este ze toho nieje az tak moc :D
Tak a to chcem sa spytat ake FREE foto uloziska pouzivate a ako ste snimi spokojny????
Čo ja este poznam nieje sice special na foto ale posluzi aj na foto a to je google disk, alebo one drive od MS.
Pozadujem jedine stabilitu uloziska a free! :)
Letka_13/Vladis

Užívateľov profilový obrázok
Kukulo
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2017 5:21 am
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zdielanie obrazkov a fotiek

Príspevok od užívateľa Kukulo » Po Sep 04, 2017 9:34 am

Pouzival som dropbox a nieco sa doondilo a nemam pristup k starym foto ani linkovat nemozem. Mal som fotobuket a prd z neho tez. A to som mal grizzliony screenov v reportoch z akcii... a stravil grizzliony hodin ich vymyslanim a pisanim a linkovanim... to by ma tiez zaujmalo co by fungovalo.

Pocul som o flickr ci jako. Ale nemam info.
Letka_13/Kukulo

Užívateľov profilový obrázok
veikso
Dátum registrácie: Po Apr 10, 2017 8:15 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa veikso » Po Sep 04, 2017 6:37 pm

To musí bavit!

Vladis
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2017 1:58 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Vladis » Ut Sep 05, 2017 5:30 am

O Flikr som pocul aj ja ale namam ziadne skusenosti,
Vcera som chcel tu na fore zdielat foto, s google disku, no nezobrazovalo-nezdielalo, vie niekto kde som robil chybu?!?
Dik Veikso, uz testujem, zatial vyzera vsetko dobre, len mam obavu co bude zasa za par rokov.
Letka_13/Vladis

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný