Pravidlá fóra Letky 13

Odporúčame prečítať novým i starým členom
Zamknuté
hardy
Site Admin
Príspevky: 143
Dátum registrácie: St Feb 08, 2017 12:48 pm
Bydlisko: Bojnice
Kontaktovať užívateľa:

Pravidlá fóra Letky 13

Príspevok od užívateľa hardy » Pi Mar 03, 2017 10:21 am

Vitajte na fóre Letky 13

Fórum Letky 13 je nástupcom SVZ fóra, ktoré vzniklo 01.07.2003 ako Booseho projekt pre malú skupinu nadšencov simulátora Il-2 Sturmovik: Forgotten Battles. Fórum od svojho založenia slúžilo ako letecká kantýna, kde sa preberali nielen taktiky a zážitky z bojov na virtuálnej oblohe, ale aj história a vojenská technika. Našim cieľom je, aby obnovené fórum Letky 13 bolo miestom, kde sa stretávajú virtuálni letci ako aj ostatní nadšenci a priaznivci leteckej histórie.

Pravidlá fóra

Aj ked sa administrátori a moderátori tohto fóra pokúsia odstrániť alebo upraviť akýkoľvek všeobecne nežiadúci materiál tak rýchlo, ako to je možné, nie je v ich možnostiach okamžite kontrolovať každý príspevok. Preto berte na vedomie, že všetky príspevky do tohto fóra vyjadrujú pohľady a názory autora príspevku a nie administrátorov, moderátorov a webmastera (okrem príspevkov od týchto ludí) a preto za ne nemôžu byť zodpovední.

Súhlasíte s tým, že nebudete posielať žiadne hanlivé, neslušné, vulgárne, nenávistné, zastrašujúce, sexuálne orientované alebo iné materiály, ktoré môžu porušovať zákony. Posielanie takýchto materiálov Vám môže viesť k okamžitému a trvalému vyhostenie z fóra (Váš ISP bude o Vašej činnosti informovaný). IP adresa všetkých príspevkov je zaznamenávaná pre prípad potreby vynútenia týchto podmienok. Súhlasíte, že administrátor a moderátori tohto fóra majú právo odstrániť, upraviť, presunúť alebo ukonciť akúkolvek tému, kedykoľvek zistia, že odporuje týmto podmienkam. Ako užívateľ súhlasíte, že akékoľvek informácie, ktoré vložíte, budú uložené v databáze. Dokiaľ nebudú tieto informácie prezradené tretej strane bez Vášho povolenia, nemôžu byť administrátori a moderátori považovaní za zodpovedných za akékoľvek hackerské pokusy, ktoré môžu viesť ku kompromitácii dát.

Systém tohto fóra používa cookies k ukladaniu informácií na Vašom počítaci. Tieto cookies neobsahujú žiadne informácie, ktoré ste vložili(a), slúžia len k zvýšeniu Vášho pohodlia pri prehliadaní. E-mailová adresa je používaná len pre potvrdenie Vašich registračných detailov a hesla (a pre zaslanie nového hesla, pokiaľ ste zabudli aktuálne).

Každý člen fóra:
1. si zvolí prezývku (nick), ktorá nie je v rozpore s etickým a morálnym kódexom
2. v profile uvedie miesto bydliska a funkčnú e-mail adresu, na ktorej je ho možno zastihnúť
3. prispeje minimálne jedným zmysluplným príspevkom do prvého týždna od registrácie, inak mu bude konto vymazané
4. sa vyvaruje propagovania názorov rasistických a extrémistických hnutí
5. nebude žiadat alebo poskytovat zdroje softvéru a médií podliehajúcich autorskému zákonu
6. bude zakladat príspevky do tém, ku ktorým majú okruhovo najbližšie (nebude robit off-topic)

Rešpektujte prosím vyššie uvedené pravidlá - administrátorom a moderátorom fóra ušetríte robotu a voľný čas, ktorý venujú jeho fungovaniu.
...v podstate mi je jedno aj to, že som flegmatik.

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných